Recenzia LED denné svietenie 523HP

Apr 14, 2016 | Posted by in Nezaradené | Komentáre sú deaktivované

Vitajte pri ďalšom článku s recenziou denného svietenia.

Dnes Vám predstavíme obľúbené denné svietenie DRL 523HP. Ide o kvalitné denné svietenie známej značky NSSC. Podrobnejšie o ňom budeme písať práve v nasledujúcich riadkoch.

LED denné svietenie 523HP je balené v klasickej krabici spolu s príslušenstvom. Rozmermi je až nezvyčajne dlhé – niečo cez 30cm (presnejšie 301mm), ale úzke, vhodné najmä do úzkych zaoblených nárazníkov, kam sa hodí aj kvôli svojmu tvaru.

DRL 523 HP 1 DRL 523 HP 2

Čo sa týka príslušenstva, v balení nájdete všetko potrebné pre montáž – od úchytiek, skrutiek až po kompletnú kabeláž. Zapojenie je jednoduché a ak neviete ako na to, viac sa môžete dočítať v TOMTO článku  DENNÉ SVIETENIE – MONTÁŽ, ZAPOJENIE II.
Denné svietenie má zároveň aj funkciu stlmenia svetiel na 30%, to znamená, že svetlá sa nevypnú pri zapnutí stretávacích svetiel, ale budú svietiť zároveň s nimi ako pozičné. Samozrejme, svetlá je možné zapojiť aj bez tejto funkcie.

DRL 523 HP 3 DRL 523 HP 4

DRL 523 HP-7

To, že reflektory sú až nezvyčajne dlhé má samozrejme viac výhod. Medzi najväčšie patrí najmä veľká svietiaca plocha a tým pádom aj viditeľne dobré osvetlenie auta. Ďalšou je aj vylepšený vonkajší vzhľad automobilu, ktorý svetlo dotvorí svojím dizajnom.

Samotný jeden reflektor obsahuje päť vysoko výkonných 1W LED diód , ktoré sú veľmi účinne šikmo umiestnené medzi zrkadlami, aby osvetlili čo najväčšiu plochu.

DRL 523 HP 6 DRL 523 HP 5

Na oboch reflektoroch sú umiestnené všetky potrebné značky – od označenia výrobcu až po osvedčenie o schválení na našich cestách. Svetlá sú vyrobené z kvalitných materiálov, sú vodeodolné s lesklým reflektorom.

DRL 523 HP 10 DRL 523 HP 8 DRL 523 HP 9

DRL 523 HP 11

Ako stále prikladáme aj naše video, kde uvidíte najlepšie ako svetlo vyzerá a svieti.

Denné svietenie DRL 523HP nájdete v našom eshope TU: https://dennesvietenie.eu/autoled-dennesvietenie/drl-523-hp/ 

S pozdravom TEAM dennesvietenie.eu

Objednávka nad 50 € doprava zdarma.

Doprava kuriérskou spoločnosťou 3.20 €.