Denné svietenie DRL 902 HP

Feb 19, 2015 | Posted by in Nezaradené | Komentáre sú deaktivované

Vitajte!

Dnešný článok venujeme novinke na našom eshope – dennému svieteniu DRL 902 HP. Je to kvalitné homologizované denné svietenie s funkciou stretávacích svetiel. Napája sa na tradičných 9-16V a obsahuje 4 LED diódy. Toľko základných info na začiatok, všetky ďalšie podrobnosti sa dozviete v tomto článku.

Svetlá z rady Premium 900 sú balené v skladnej modrej škatuli s pekným dizajnom – namiesto fotky svetiel nájdete navrchu jemnými linkami nakreslený obrys reflektora s umiestnenými diódami. V podstate je obal jednoduchý, ale obsahuje množstvo potrebných informácií. Rozmery, farbu svetla, použitie, atď.

denne-svietenie-902-hp-1

Po otvorení nájdeme klasicky – 2ks svetlometov, automatický spínač (control box), úchyty, skrutky a dokonca aj sťahovacie pásky (SKpásky).

denne-svietenie-902-hp-2

Napájací kábel obsahuje aj poistku, a samozrejme 4 druhy káblov na zapojenie – čierny (-), červený (+), biely a žltý – po správnom zapojení budú svetlá fungovať aj ako stretávacie.

denne-svietenie-902-hp-3

denne-svietenie-902-hp-4

Samotné svetlomety majú veľmi kompaktné a univerzálne rozmery – 70x70x40,6mm bez maskovacieho límca, s límcom je to trocha viac – 90x90x40,6mm. Perfektne sa hodia na montáž do priestoru hmlových svetlometov. Keďže svetlá sú vyrobené najnovšími technológiami a z najlepších materiálov, ich spracovanie je veľmi kvalitné. Každý svetlomet obsahuje 4ks High Power LED, ktoré produkujú silné svetlo chladnej farby. To sa odráža od zrkadiel umiestnených v lampe. V dôsledku tohto riešenia produkuje reflektor veľké množstvo svetla. Svetlá majú aj vetrací otvor na reguláciu tlaku a teploty, čím sa predlžuje životnosť LED diód, ktoré môžu dosiahnuť až 100 000 hodín jazdy.

denne-svietenie-902-hp-5

Maskovacie límce umožňujú esteticky skryť nezrovnalosti vo veľkostiach montážnych otvorov.

denne-svietenie-902-hp-6

Tomuto dennému svieteniu môžeme pripísať 3 základné výhody – skvelá kvalita, výhodná cena a maximálna spoľahlivosť.

Svietidlá sú schválené pre použitie na pozemných komunikáciách v celej Európskej únii. Schválenie je vyrazené na objektíve lampy. Neobsahujú olovo a sú vodeodolné.

A ako toto denné svietenie svieti? To si môžete pozrieť vo video-recenzii, ktorú sme pre Vás pripravili.

Denné svietenie na našom eshope nájdete tu: https://dennesvietenie.eu/autoled-dennesvietenie/denne-svietenie-drl-902-hp/

Váš TEAM dennesvietenie.eu

Objednávka nad 50 € doprava zdarma.

Doprava kuriérskou spoločnosťou 3.20 €.