Exclusive® T20 Žltá

15,90 €

Exkluzívne iba na našom eshope!
Exclusive® T20 Žltá High Power typ T20-W21W-7440 je najnovší a najsilnejší model žiarovky s päticou T20-W21W-7440 žltej farby.
Cena je za 1ks.

Nie je na sklade

Bližšie informácie

Exclusive® T20 Žltá High Power typ T20-W21W-7440 je najnovší a najsilnejší model žiarovky s päticou T20-W21W-7440 žltej farby.

LED žiarovka obsahuje 5 vysokosvietivých COB LED diód. COB (chip-on-board) je nová technológia LED, ktorá sa dostáva do masovej produkcie a v budúcnosti sa s ňou budeme stretávať čoraz častejšie, pretože nahradí staršiu generáciu LED. Vďaka montáži priamo na hliníkový plát sa moduly menej zahrievajú a významne sa tak predlžuje životnosť žiarovky. Keramické OSRAM LED diódy v tejto žiarovke sa pýšia 2-násobne silnejším svetlom ako SMD diódy (SMD 5050) a dokonalým farebným prevedením.
Na vrchnej časti žiarovky sa nachádza dióda v tzv. „mačacom oku“, čo zvyšuje rozptyl svetla až na 120 stupňov. Spolu s bočnými COB LED diódami dosahuje v parabole žiarovka až 360° rozptyl svetla. Vďaka týmto vlastnostiam je žiarovka neprehliadnuteľná aj z veľkej diaľky a aj za silného slnečného svetla.
Farba – žltá.
Žiarovka je vhodná aj do novších áut vybavených kontrolou vyhorených žiaroviek (obsahuje zabudovaný rezistor).
Najčastejšie použitie v smerových svetlách. Cena je za 1ks.

Medzi hlavné plusy patrí:

  • Veľmi dlhá životnosť
  • Odolnosť voči otrasom
  • Vysoká svietivosť
  • Minimálny odber prúdu

Video produktu

Objednávka nad 50 € doprava zdarma.

Doprava kuriérskou spoločnosťou 3.20 €.